Ağu 06 2020

2020-2021 Dönemi

2020-21 Dönem Sloganımız
2020-21 Dönem Başkanımız Rtn.Evrim OFLAZ
Dönem başında ilk ziyaretimizi Turgutlu İlçe Kaymakamımız Sayın ALi YILMAZ a gerçekleştirdik ve kendisine projelerimizden bahsettik.
2440. Bölge Federasyon Başkanımız Rtn.Ertan SOYDAN ,7.Grup Guvernör Yardımcımız Rtn. Canbulat ONUŞ , 9. ve 7. Grup Kulüpleri Temsilcileri ile birlikte Guvernör ziyaretimizi gerçekleştirdik.
Toplantımızda başkanımız kulübümüzü tanıttı ve gururumuz olan TURGUTLU ROTARY İLKÖĞRETİM OKULU tadilat projesini açıkladı.
Toplantımızda Turgutlu Belediye Başkanımız Sayın Çetin AKIN ve belediye başkan yardımcıları da bulundular ve okul tadilat projemizi destekleyeceklerinin sözünü verdiler. Okulun dış boyaması belediyemizce yapılacak.
Okul ziyaretimiz yapıldı ve okulun ihtiyaçları yerinde değerlendirildi.
İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Mehmet ÖLMEZ de denetimde hazır bulundu ve bizlere ihtiyaçlar hakkında bilgi verdi.
Ziyaretimizin anısına bölge başkanımıza özel bir hediye verildi.
Bölge Federasyon Başkanımızla Turgutlu Rotary Hıfzı Çıkıkcı ENGELLİLER EVİ’ni de ziyaret ettik.
Okulda gerçekten elden geçmesi gereken çok yer var. Çeşmeler de bu bölümlerden bir tanesi
Kulüp projemiz basında da geniş yankı uyandırdı.
Tadilat projesi protokolü Kaymakamımız sayın Ali YILMAZ ın da katılımıyla imzalandı. Başlıyoruz
Çatı sökümü başladı. Proje başkanımız Rtn. Kemal NAS çalışmaları bizzat takip ediyor.
Tuvaletlerin sökümüne de başlandı.
Tadilat projemiz basında
Katkıda Bulunanlar Teşekkür Panosu
TURGUTLU ROTARY İLKÖĞRETİM OKULU TADİLAT PROJESİ ne büyük destek veren ve projenin yürütücüsü Kulübümüzün eski üyesi ve halen Varyant Rotary Kulübü Dönem Başkanı olan Rtn. Kemal NAS a teşekkür belgesi verdik.
Kuruluş Yıldönümümüz nedeniyle Turgutlu İlçe Sağlık Müdürlüğü ne Maske desteğinde bulunduk.
Turgutlu Rotary İlkokulu Müdür Yardımcısı sayın NURDAN ORDU ya meslekte başarı ödülünü takdim ettik. Sevgili Müdür yardımcımız Okulun yenilenmesi projesinde bizlere her konuda destek oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Turgutlu Hayvanları Koruma Deneği Başkanı SEYHAN KARADUMAN a ilçemizdeki hayvanlara gösterdiği duyarlılık nedeniyle teşekkür belgesi verildi ve Turgutlu Belediyesi Hayvan Barınağına teslim edilmek üzere mama yardımı yapıldı.
Rotary de geleneksel olan Meslekte Üstün Başarı Ödülü’ne bu yıl İlçemize yıllardır fırın ustası olarak hizmet veren SADIK Çevik aday gösterildi. Ödülünü başkanımızın elinden alan Sadık Usta beni çok mutlu ettiniz ilk kez böyle bir duygu yaşıyorum dedi ve bizlere teşekkür etti.
Bu yılki diğer bir Meslekte Üstün Başarı Ödülümüz çok uzun yıllardır BAĞLAMA imalatı yapan OSMAN KULALI ustamıza başkanımız tarafından verildi. Ülkemizin dört bir yanından gelen taleplere cevap veren Osman ustamız bizlere teşekkür etti. Çırak yetiştirmesi için kendisini teşvik ettik. En büyük dileğimiz bu güzel sanatın devamının sağlanması.

Comments are closed.